Вопрос - Ответ

Ольга
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, цену на металлическую подарочную коробку Classic Tea Selection Tea Chest Four kod 481.

Здравствуйте Ольга!

Дорый день, Ольга! В любой момент наверху можете переключить закладку и перейти в наш онлайн магазин. Цена 9.54 EUR, но вы можете зарегистрироваться и сразу получить дополнительную скидку на весь товар. https://ahmadtea-shop.eu/ru/catalog/tea-gifts С уважением, Ahmad Tea Baltic

С уважением, Ahmad Tea Baltic Team

Kondio
Hello, I am wondering about the origin of my Earl Grey loose leaf It says Batch FG09251 Partia V400909:23 on the bottom of the box. Thank you.

Здравствуйте Kondio!

Dear Kondio, We are representative of Ahmad Tea in Baltic States. We receive almost all items from UAE. If you do have any questions about ither coutries then please welcome to get in touch with our main UK office Kind regards, Ahmad Tea Baltic team

С уважением, Ahmad Tea Baltic Team

Екатерина
Получила сегодня посылку. По мимо чая, много приятных сюрпризов, календарь, брелок, фартук. Будем заказывать еще. Спасибо за сервис.

Здравствуйте Екатерина!

Здравствуйте, Екатерина! Очень рады, что получилось удивить :) С уважением, Команда Ahmad Tea Baltic

С уважением, Ahmad Tea Baltic Team

Marina
Labdien, Liels paldies par tik ātru piegādi un patīkamu pārsteigumu :) Noteikti pasūtīsim vēl.
Marco
You have a really great team! Thank you very much for so fast delivery and sweet presents.
Екатерина
Огромное спасибо за помощь в выборе чая и также за приятный сюрприз! Самый лучший чай!

Здравствуйте Екатерина!

Добрый день, Екатерина! Благодарим за столь тёплые слова, очень приятно. С уважением, Ahmad Tea Baltic

С уважением, Ahmad Tea Baltic Team

Artūrs
Regulāri pērku (RIMI) beramo tēju AHMAD, bet pēdējā laikā (pus gadu vai vairāk) šķiet kaut kas nav kārtībā ar frakcijām, nopirku Ceylon tea Orange Pekoe O.P. bet frakcija labākajā gadījumā ir BOP. Tēja pakota itkā Emirātos. Krievijā pakotās pagaidām neesmu pircis.

Здравствуйте Artūrs!

Labdien, Visas beramās tējas, kuras ir Baltijas teritorijā tiek iepakotas Arābu Emirātos (vienā no vislielākajām tējas tažošanas fabrikām). Ahmad Tea pieder 6 ražošanas fabrikas (Lielbritānijā, Irānā, Ķīnā, Ukraīnā, Krievijā un Arābu Emirātos). Tējas sastāvs, nekad neatšķiras, jo visa tēja tiek piegādāta no tējas biržām. Galvenie Tea-testeri pārbauda tējas garšu, krāsu un vispār kvalitāti ne mazāk par 7 reizēm - lai būtu drošam, ka garša nav mainījusies (diemžēl, daudz kas atkarīgs no laika apstakļiem un no pilnīgi visiem procesiem - lasīšana, fermentēšana un tā tālāk.) Ja galvenais Tea-testeris pateiks, ka tējai nav tik izteikta garša, krāsa vai vēl kaut kas, tad pilnīgi visa tēja no šīs ražas nebūs pārdošanā vispār. Ja patīk lielākas lapas un stiprāka garša, tad varat nopirkt Ceylon Tea B.O.P.1. Varat nešaubīties, ka kvalitāte Ahmad Tea kompānijai vienmēr bija un būs pirmā vietā. Ar cieņu, Ahmad Tea Baltic

С уважением, Ahmad Tea Baltic Team

Evita
Liels paldies jums par tik ātro piegādi un tik mīļo dāvaniņu!

Здравствуйте Evita!

Labdien, Evita! Prieks dzirdēt, ka Jums patika! Ar cieņu, Ahmad tea Baltic

С уважением, Ahmad Tea Baltic Team

Отзывы, вопросы, наблюдения, опыт, конструктивная критика и похвала, поступившие именно от Вас – позволяют нам развиваться, двигаться вперед и предоставлять Вам только самое лучшее!

Добавить запись

Наши Сертификаты и Награды